Koniecznie. Zwłaszcza gdy względem inby rozpętanej przez celebhejterkę r. masz ojtam ojtam. #weterynarz #LeczymyKota #miaurmagedon www.onet.pl/styl-zycia/k...

Paweł Mucha: czwórka moich zna...
Paweł Mucha: czwórka moich znajomych weterynarzy popełniła samobójstwo

— Płacisz za wizytę u naszego specjalisty 120 zł i uważasz, że to drogo. Tymczasem dziś za zrobienie paznokci płaci się około 160 zł. I żadna kobieta nie obrzuca z tego powodu pani manicurzystki błotem. Wytłumacz mi, proszę, dlaczego? — pyta Paweł Mucha, lekarz weterynarii, właściciel kliniki weterynaryjnej w Lublinie.