CZECH:
S pár kolegama z práce kódujeme ve volném čase projekt. Už nás nebavilo psát YAMLy pro každou věc a dokola řešit to samé
Pod kapotou to běží na Kubernetes a ArgoCD, ale kompletně zautomatizovaně. Stačí napojit Git repo a za minutu hotovo (včetně domény a HTTPS).
Teď to potřebujeme hlavně otestovat a rozbít. Máme tam 60 dní free bez karty, tak pokud máte chvíli napište nám, co nefunguje nebo chybí. Díky za boost!
