Hmmmm.... w #Łódź 27 sierpnia jest #XeniumDemoparty, miejscowka jest przystosowana dla ♿... A ja i tak wybieram sie do Łodzi dzien pozniej na #ParadaWolnosci. Moze by tak wpasc dzien wczesniej? 🤔

#demoscena #demoparty