Postřeh k festivalu #Struhadlo, kam jsem předevčírem mířil na svém solárním kole a o své cestě se snažil vést #mikroblog
Generace X nevzdává svůj souboj s generací boomerů prostřednictvím svých generačních stereotypů, jako jsou třeba nezávislé rockové kapely. A to ani ve věku, kdy se takováhle forma sebevyjádření stává plynule v podstatě sebeparodií... ale baví to účinkující i publikum, takže proč ne?
No, jak to celé dopadlo... dojel jsem, užil si festival, přespal v nedalekém lese pod širákem, opil se a popovídal s přáteli, uctivě po koncertě naslouchal velmi pokročilému levelu souboru českých trampských písní u táboráku, vedl učený dialog jak s pořadatelem, kterého jsem se snažil zasvětit do existence Fediverse, tak třeba i s členem klezmer-punkové kapely Klec, který taky dorazil na kole, dokonce neelektrickém, z 50 km vzdálených Rokycan... no a včera vyrazil na cestu zpět, kterou jsem nestihl, bouřková fronta mi dostihla na mém #solarbike kole v Hořovicích, ze kterých jsem šlapal 35 km bez elektřiny... a z toho už nemám žádné fotky.


