Tipy na chov a dobrou výnost samiček homo sapiens sapiens v oboře i v zajetí. Mimochodem živit nás může snadno zrušení nejhoršího sociálního experimentu všech dob - multimilardářů.
Nejsem rasista, ale... Těšim se, až půjde třeba Vávra proti Kartusovi. Tohle je skutečný rozdíl mezi fašisticky inklinujícím politikům, kteří chtějí loyajalitu nad odborností a demokraty - inteligence (kterou se fašisty snaží vždy potlačit, neslouží-li jim).
Takže Rusáci v podstatě přiznali, že do teď útočili na civilisty?
Místo kompetence loyajalita. Komouši, kterými Filda rád častuje ostatní, jsou zpět.
Vláda vykličkovala ze všech připomínek adiktologů. Babiš, už stárnoucí, s pamětí jepice, je pod kontrolou Barthy a lobingu od Frydrycha, jehož verzi světa ještě rozumí. Motoristi chtějí ničit čistě z "fakanské radosti z ničení", protože jsou to v podstatě dospělé nemocné děti.
"4D chess". American taxpayers will pay it, a lot of people paid with their lives, but I am sure Trump and his family got their pockets filled via insider trading.
Dan nechápe, protože jeho příspěvky a ještě víc tuplem Filipa jsou fakticky v 95% vždy mimo (u Dana uznám, že hry dokáže komentovat fundovaně, Filip rozumí veteránům, pokud nedojde řeč na detaily motoru třeba), takže nikdy nezažijí co může generovat kvalitní obsah
3/3
To že ho sdílí Milony chvilkek, Štít demokracie apod. a lidi mu to likují, protože je to prostě fakticky dobře a ne like za blábol, ale od někoho z mého tábora, není jeho chyba.
2/3
Já bych od Dana předevšim rád viděl vyvrácení a doložení fakty byť jediného Kortusova příspěvku, místo diskreditace ad hominem, ale to se asi nestane žejo, protože na rozdíl od výše zmiňovaných Rajchlů a Turků to Kortus má fakticky správně a ne bullshit pro zisk a politiku.
1/3
Myslel jsem, že Motoristi jsou pravice, takže bych čekal, že tyto věci budou regulovány tržně - parkování určitě (tedy na Praze 1 by vycházelo parkování na měsíc tak na 20k), ale i vjezd do částí, kam už se víc aut prostě nevejde, ani kdyby ste zrušili všechny cyklopruhy...
2/2