Vojta Tatra

@itatras
75 Followers
602 Following
571 Posts
I hope my death poem (like the "jisei" custom in Japan) would be a photo.
I witness. Neurotic labrador personality with paparazzi voyeur tendencies. I watch people watching. Close to christianity, buddhism, tantras. Winter person, don't like heat. You exist as an idea in your mind. Optimist regarding people and the end of things, pessimist in other areas. Got diagnoses.
🔗Nyx.cz:Wotar 🔗Signal:https://signal.me/#eu/tP-mgr-YGpmQsutWu25Yr1uaf6ByrLxLoqDDfKii-6AC1FwiQiJGg5QQvDFiQ4SO
Flickrhttps://www.flickr.com/people/itatras/
Instagramhttps://www.instagram.com/v.itatras/
Pixelfedhttps://pixelfed.social/Itatra
Lemmyhttps://lemmy.ml/u/wotar
Tipy na chov a dobrou výnost samiček homo sapiens sapiens v oboře i v zajetí. Mimochodem živit nás může snadno zrušení nejhoršího sociálního experimentu všech dob - multimilardářů.
Nejsem rasista, ale... Těšim se, až půjde třeba Vávra proti Kartusovi. Tohle je skutečný rozdíl mezi fašisticky inklinujícím politikům, kteří chtějí loyajalitu nad odborností a demokraty - inteligence (kterou se fašisty snaží vždy potlačit, neslouží-li jim).
Takže Rusáci v podstatě přiznali, že do teď útočili na civilisty?
Místo kompetence loyajalita. Komouši, kterými Filda rád častuje ostatní, jsou zpět.
Vláda vykličkovala ze všech připomínek adiktologů. Babiš, už stárnoucí, s pamětí jepice, je pod kontrolou Barthy a lobingu od Frydrycha, jehož verzi světa ještě rozumí. Motoristi chtějí ničit čistě z "fakanské radosti z ničení", protože jsou to v podstatě dospělé nemocné děti.
"4D chess". American taxpayers will pay it, a lot of people paid with their lives, but I am sure Trump and his family got their pockets filled via insider trading.
Dan nechápe, protože jeho příspěvky a ještě víc tuplem Filipa jsou fakticky v 95% vždy mimo (u Dana uznám, že hry dokáže komentovat fundovaně, Filip rozumí veteránům, pokud nedojde řeč na detaily motoru třeba), takže nikdy nezažijí co může generovat kvalitní obsah
3/3
To že ho sdílí Milony chvilkek, Štít demokracie apod. a lidi mu to likují, protože je to prostě fakticky dobře a ne like za blábol, ale od někoho z mého tábora, není jeho chyba.
2/3
Já bych od Dana předevšim rád viděl vyvrácení a doložení fakty byť jediného Kortusova příspěvku, místo diskreditace ad hominem, ale to se asi nestane žejo, protože na rozdíl od výše zmiňovaných Rajchlů a Turků to Kortus má fakticky správně a ne bullshit pro zisk a politiku.
1/3
Myslel jsem, že Motoristi jsou pravice, takže bych čekal, že tyto věci budou regulovány tržně - parkování určitě (tedy na Praze 1 by vycházelo parkování na měsíc tak na 20k), ale i vjezd do částí, kam už se víc aut prostě nevejde, ani kdyby ste zrušili všechny cyklopruhy...
2/2