Jaki styl piwa najchętniej wybierasz? 🍺
#miniankiety #piwo #kraft #IPA #lager
Jasne lager (pilsner, helles)
14.3%
IPA (India Pale Ale)
25%
Pszeniczne (witbier, hefeweizen)
10.7%
Ciemne i mocne (porter, stout)
7.1%
Kwaśne (sour, lambic)
3.6%
Nie piję piwa
39.3%
Poll ended at .
@LukaszD Wszystkie zależy kiedy… raczej krafty niż fabryki, ale i tu bywają odstępstwa.
@LukaszD 0% i smakowe, ale nie przesłodzone. Moim ideałem jest obecnie cytrynowe piwo Trybunał.
@LukaszD Lubię IPA tylko później mnie wątroba napierdala od tego więc teraz rzadko piję (cokolwiek ale też ipe)
@LukaszD a dlaczego na wybrać tylko jedną opcję? Ja biorę kwaśny sour albo ciemnego stouta. W zalezności który ma lepszy opis i lepiej się zapowiada
@LukaszD piję tylko 0% i z kraftów są w zasadzie tylko IPA, z procentowych jak jeszcze piłem to lubiłem kwaśne
@zardzewialy_szkielet @LukaszD teraz będę mieć rozkminy, czy piwa 0% też dzielą się na te wszystkie kategorie...

@madargon podkreśliłem to w zasadzie tylko dlatego że IPA 0% jest sporo, ale kwaśnych nie widziałem w sklepie albo w lokalu. Mam nadzieję że kiedyś uda mi się dorwać jakieś kwaśne 0%

@LukaszD

@LukaszD Najchętniej to roggenbier, ale ciężko dostać...