@madargon podkreśliłem to w zasadzie tylko dlatego że IPA 0% jest sporo, ale kwaśnych nie widziałem w sklepie albo w lokalu. Mam nadzieję że kiedyś uda mi się dorwać jakieś kwaśne 0%
@LukaszD