Bardzo rzadko robię zdjęcia ludziom, bo krępuję się tak z przyczajki - no i uważałem, że nie umiem chwycić właściwego momentu. Ale ostatnio się przełamałem. #fotografia #ulica #streetlife #sopot
@nusquam_tuta_fides czy mróz u Was?
@liilliil To było miesiąc temu. I nie, było dość ciepło - nie wiem, czemu był tak ubrany...