Veřejnoprávní média zde jsou pro veřejnost. Ne pro politiky. A už vůbec ne pro současné vládní politiky.
Za snahou o financování ze státního rozpočtu (tedy našich daní) je si Českou televizi a Český rozhlas podřídit a podmanit. Nic se tím neušetří, ani to není cílem (pokud se teda rovnou nebudou rušit, výrazně omezovat), naopak to může vyjít i dráž (protože státní dluh, půjčky a úroky).



