Radny Stachowiak zdaje się wszędzie widzieć partyjność. Nie jesteśmy związani z żadną partią. Jesteśmy oddolną inicjatywą.
Owszem, jedna z 30 osób w naszym gronie działa w Razem. Bo można działać i w partii, i w różnych NGOsach.
Mieszkańcy nie chcą partii. Mieszkańcy chcą dobrze zarządzanego, przejrzyście działającego miasta.
Tak wiele na ostatniej radzie absolutoryjnej mówiło się o partiach politycznych. "PiS to, KO tamto". A tak mało o naszym pięknym mieście. Zmieńmy to.
