Normálně sem takové příspěvky dává někdo úplně jiný, ale můj muž mi dnes udělal večeřì a to je VELKÁ událost!!!

#taknejak #kohotozajima #zasezerou

@VladimiraGottwaldova kdo pije Desítku a kdo Máz?
@madhcz Ten pán co se mnou bydlí.🙂
@VladimiraGottwaldova tak ono grilování bez piva je jako láska bez hubičky 🤗
@madhcz Připomněl jsi mi ono klasické "chcaní bez prdu je jak svatební noc bez mrdu".
Dámy z debaty vynechávám, páč by akorát řekly, že jsem starej dobytek.
A beztak už to tady vědí. 🤭
@VladimiraGottwaldova
To je pěkné zátiší! Takové slintavé. 😋🤤👋