Važiuoju eilinį kasdienį pro Santariškių žiedą. Naujiena – mirksi geltonai tie naujieji šviesoforai. Dairausi – kažkokie su kamerom ir Canon „eLkėm“ objektyvais. Kaip tik užsukau picos savo vaikystės kieme, laukiu kol iškeps. Atsirado policajai su motociklais. Gausėja ir šiaip žmonių – žiūrovų. Supratau, kad bus sraigtas su organais. Dvi mintys:
1. Iš kur tie žmonės kaip į viešai paskelbtą reginį besirenkantys?
2. Taip savotiškai atrodo, kaip nedidelis garbės paradas/palyda donorystei.
@ly1xo Kovas (vilniaus app) skelbė kad bus svečių
@benaaasaaas patikrinau. Kovas rašė, kad iki 15:00 aš buvau apie 15:30. Bet pica greičiau iškepė.

@ly1xo

pagrindinis klausimas - kokia buvo 🍕 ir ar skani, liko neatsakytas.

@benaaasaaas

@aidasb @benaaasaaas
Mafija - visada tik ją perku. Bet galėtų būti aštriau pagaminta.
Antrai pusei Kaprio arba Sočioji visada tinka.