Važiuoju eilinį kasdienį pro Santariškių žiedą. Naujiena – mirksi geltonai tie naujieji šviesoforai. Dairausi – kažkokie su kamerom ir Canon „eLkėm“ objektyvais. Kaip tik užsukau picos savo vaikystės kieme, laukiu kol iškeps. Atsirado policajai su motociklais. Gausėja ir šiaip žmonių – žiūrovų. Supratau, kad bus sraigtas su organais. Dvi mintys:
1. Iš kur tie žmonės kaip į viešai paskelbtą reginį besirenkantys?
2. Taip savotiškai atrodo, kaip nedidelis garbės paradas/palyda donorystei.
1. Iš kur tie žmonės kaip į viešai paskelbtą reginį besirenkantys?
2. Taip savotiškai atrodo, kaip nedidelis garbės paradas/palyda donorystei.