Podpalili ukraińską restaurację w Warszawie. Wrócili po zdjęcie

https://szmer.info/post/14610814

Podpalili ukraińską restaurację w Warszawie. Wrócili po zdjęcie - szmer

Lemmy

Brzmi jak standardowa akcja na zamówienie ruskiego wywiadu realizowana przez idiotów wynajętych na telegramie.
Patrząc na obecny klimat polityczny, mogli to być kibole, którzy nie muszą być wynajmowani do robienia rozbojów.