Doba je zlá a bude hůř. Už několik let sleduju subreddit r/commandline přes rss. To co se tam děje teď je však neuvěřitelné. 90% toho co by mě dle titulku zajímalo je odstraněno, protože je to generováno LLM, nebo to nesplňuje pravidla subredditu. Je to otravné. Už jen čekám, kdy práci moderátorů převezme taky nějaký LLM robot a můžeme jít si v klidu povídat někam ven pod strom.

@smoon Welcome to the future!

Asi si budeme muset založit vlastní diskuzní fóra na separátním internetu.

@mkyral
Škoda, že neexistuje něco jako #phpbb nebo na #activitypub #lemmy / #kbin :D
@smoon
@schmaker @mkyral Obávám se, že tohle není problém s tím, kde nebo na čem to je. Ale spíš v tom, že tu hoří boj mezi novou vlnou a starými zvyklostmi. Pokud si založíš nové místo, stejně skončíš před rozhodnutím jestli budeš každý druhý post mazat, nebo jestli se na to vybodneš.
@smoon
Já jen narážel na to, že pod strom ještě nemusíme - můžem si ho pěstovat tady přesně tak, jak se nám líbí :)
@mkyral
@schmaker @smoon Jak to řeší smršť robotů, co sem budou hrnout náhodný obsah?
@smoon @schmaker Každý boj jednou skončí. Věřím, že se to ustálí na nějakém rozumném kompromisu. Bez nového obsahu tvořeného lidmi LLM ustrne a nebude umět řešit nové problémy, protože je to umělé, ale inteligentní to rozhodně není.