A co myslíte vy? Vyhrál by Lewis Hamilton v Barceloně i bez VSC? 🧐
Debriefing VC Katalánska najdete na našem YouTube
#lewishamilton #eiskingf1 #eiskingdebriefing
https://www.instagram.com/p/DZnF6NTtAs8