A co myslíte vy? Vyhrál by Lewis Hamilton v Barceloně i bez VSC? 🧐

Debriefing VC Katalánska najdete na našem YouTube

#lewishamilton #eiskingf1 #eiskingdebriefing

https://www.instagram.com/p/DZnF6NTtAs8