Po delší době návštěva u paňmámy a pantáty, 88 a 84 let. Shrnuto v kostce:
- Pan Babiš přeci nepotřebuje být v politice, aby vydělal. Má sám dost. Jsem neobjektivní, zaujatý a závidím mu peníze 😄
- Myslí to s námi dobře, i když s tím hnízdem asi přestřelil. Ale jak je možné, že ho do roka žádný soud neodsoudil.
- Všechny neziskovky platí stát a to není dobře. Ať si najdou jinou práci.
- My se Putina nebojíme, protože by nás nikdy nenapadl. Takže proč bychom měli zbrojit. Jen tím dáváme vydělat zbrojařům, podporujeme budoucí válku a zbytečně provokujeme.
- Fiala zpronevěřil prachy ze záložny a teď celou jeho rodinu financují nějaké Barmské ženy (pozn. je myšlen spolek Barmské centrum).
A ta kauza Bitcoin a Dozimetr...

Nezlobím se na ně. Informace mají z různých zdrojů, dost pomíchané a některým věcem vůbec nerozumí. Pokusil jsem se tedy trochu o osvětu a vysvětlil co je vlastně tzv. nezisková organizace včetně toho jak mohou být financované. Dále klidně trval na tom, že Putin je masový vrah a válečný zločinec, russko bylo, je a bude vždy nenasytný agresor.
Ví, že na Babiše mám už roky konzistentní názor, čili jej považuji za šmejda, podvodníka, lháře, StBáka a není pro mne ani rodinu vzorem podnikatele. Kdo si s ním zadá nebo jen podá ruku, je na stejné úrovni.
Howgh.

A včil mudrujte 😜

@vldysek děsivé. Bohužel běžný jev u starších lidi, nicméně pro mě nepochopitelný. Pokud zažili 1968 tak by mohli vzpomenot. Btw zajímavé je, že většina cccp vojáků si doteď myslí, že nás osvobozovali...
Babiš byl pomocným nástrojem (a oportunistou) totalitní moci a je pro mě nepochopitelné, že jej někdo volí. Všeho schopný podnikatel nemá být politik, který profituje z pozice.Problém kauzy čapího hnízda je délka procesu (propracovaná obhajoba) a z toho únava. Blížíme se bohužel Slovensku...