Po delší době návštěva u paňmámy a pantáty, 88 a 84 let. Shrnuto v kostce:
- Pan Babiš přeci nepotřebuje být v politice, aby vydělal. Má sám dost. Jsem neobjektivní, zaujatý a závidím mu peníze 😄
- Myslí to s námi dobře, i když s tím hnízdem asi přestřelil. Ale jak je možné, že ho do roka žádný soud neodsoudil.
- Všechny neziskovky platí stát a to není dobře. Ať si najdou jinou práci.
- My se Putina nebojíme, protože by nás nikdy nenapadl. Takže proč bychom měli zbrojit. Jen tím dáváme vydělat zbrojařům, podporujeme budoucí válku a zbytečně provokujeme.
- Fiala zpronevěřil prachy ze záložny a teď celou jeho rodinu financují nějaké Barmské ženy (pozn. je myšlen spolek Barmské centrum).
A ta kauza Bitcoin a Dozimetr...
Nezlobím se na ně. Informace mají z různých zdrojů, dost pomíchané a některým věcem vůbec nerozumí. Pokusil jsem se tedy trochu o osvětu a vysvětlil co je vlastně tzv. nezisková organizace včetně toho jak mohou být financované. Dále klidně trval na tom, že Putin je masový vrah a válečný zločinec, russko bylo, je a bude vždy nenasytný agresor.
Ví, že na Babiše mám už roky konzistentní názor, čili jej považuji za šmejda, podvodníka, lháře, StBáka a není pro mne ani rodinu vzorem podnikatele. Kdo si s ním zadá nebo jen podá ruku, je na stejné úrovni.
Howgh.
A včil mudrujte 😜