Říkají, že jsme malá síť, s malým dosahem. Tak pojďme ukázat, že malí nejsme, a pomozte mi najít JANA BOŠINOVÁ.

Balíček si u nás zapomněla koncem ledna.

Boostujte, hledejte! Nebo buďte jinak kreativní.

Děkuju.

Paní nalezena.
Čekala jsem na Janu celý den a ona nepřišla.
Jen jsem vám chtěla říct, že Jana balíček ještě pořád nemá. Váže se k tomu takový veselý příběh s několika aktéry. Kazdopádně, tan balíček je pravděpodobně prokletý nějakou (tem)no(u) kletbou, to už je teďka jasný!
@Onqa6
Jediné, co jsem podle čísla zjistil, že to jsou věci z Temu, vyzvednuto 5.2.
Nevím, jak moc to chcete řešit, ale zavolal bych na Zásilkovnu, jestli jí můžou předat informaci.
@Onqa6 nojo, ale která Jana Bobošíková :-) ?