Lidé dobří, kdybyste měli mailovou adresu a chtěli způsobit, že velkokapitalista dá peníze mému synkovi na koníky, tak do půlnoci můžete udělat dobrý skutek kliknutím a vyplněním adresy zde: https://pentagrant.com/projekty/hipoterapie-pro-deti-s-postizenim/
Hipoterapie pro děti s postižením - Grant Nadácie Penta

Hlasujte za projekty v grantovej výzve Nadácie Penta. Prvých 30 projektov, ktoré vo verejnom hlasovaní získajú najviac hlasov budú finančne podporené. Nadácia Penta v tohtoročnej grantovej výzve  prerozdelí 30.000 eur tým, ktorí to skutočne potrebujú.

Grant Nadácie Penta
@logout
Máš to tam
Tak nám už psaly 2 neziskovky co syn jezdí na pobyty v přírodě, že patří mezi ty co stát bude asi bojkotovat.
Naštěstí jedna je z 80% financovaná ze soukromých peněz, druhá bohužel ne - ta mne tak moc nevadí, syn tam chodil spíše pomáhat, ale jiní zapláčou, je to stacionář pro těžce postižené děti.
Nejvíce se bojím že syn přijde o invalidku, a další škola už ho nevezme, už je mu 20, práci sehnat bude zázrak.
@GuloGulo dík moc! My jsme zrovna v pubertě, občas je fakt silně silně na zabití, nějak s tím bojuju, když ho zrovna mám u sebe já a ne bývalá žena, ale ve škole jsem ochotnej zkusit cokoliv, co pomůže. Jejich zapsaný spolek taky jede hlavně na sponzory, takže na školu v přírodě si můžou dovolit jet i 2x ročně a přitom to stojí pro rodiče (doslova) pár tisíc na týden. Jako by člověku nestačilo, co už samo o sobě představuje mít dítě s nějakým hendikepem a ještě řešit, že stát něco bojkotuje nebo osekává...
@logout klikl jsem i vyplnil jsem
@logout sorry 😢 nestihl jsem to o deset minut.

@Erwin_Schroedinger nakonec skončili na 29. místě, přičemž grant dostává 30 projektů, takže to snad vyšlo (probíhá nějaká kontrola hlasování a výsledky budou oficiálně oznámené někdy později).

Nicméně od sdíleného 27. a 28. místa je dělil přesně jeden hlas, takže víme čí hlas to chyběl 😄 🤣

@logout 😆😆 omlouvám se, ale jsem rád, že to vyšlo 😊😊