Żeby nie było - uwielbiam BLIKa, przewygodne narzędzie do płacenia rachunków, oddawania drobnych sum "za kebsa" czy do wypłacania gotówki, jednak nie polegajmy tylko na nim, jak i biorąc pod uwagę, jak krucha jest infrastruktura internetowa, to zawsze miejmy przy sobie trochę "żywej" gotówki, tak by mieć na bilet, zatankowanie samochodu czy małą spożywkę.