@szkodnix Elon odwalił tyle, że jego kandydat został prezydentem, a sam Musk będzie kierował departamentem oceny efektywności gospodarki (w skrócie DOGE - nie żartuję). Poza tym przebąkuje się coś o połączeniu Twittera z trumpowskim Truth Social, ale to może być plotka.
Do tego niedawne zmiany w widoczności blokowanych osób (teraz widać nasze posty, ale nie mogą wejść z nami w interakcję) nie przysporzyły mu popularności, choć akurat tutaj nie mam jednoznacznego zdania.
Do tego kilka podmiotów (w tym Guardian) publicznie powiedziało, że nie będzie już publikowało na Twitterze, a niektórzy wprost pisali, że można ich znaleźć na Bluesky. I umywalka zaczęła pękać.
@wonziu to masz podobne odczucia jak ja wtedy, gdy wybuchla afera ze zwolnieniem niepelnosprawnego pracownika Twittera, Haraldura Thorleifssona ;) zwolniony i publicznie upokorzony oraz wykpiony przez Elona, a ludzie tam jeszcze doplacali za niebieskiego checka, ktory nic nie znaczyl 😂
@emill1984 @SceNtriC @szkodnix
ja miałem prozaiczny problem - myslałem, że John Carmack porzucił socjalki, albo nawet z dech. Bo followowałem go od zawsze. Tak samo paru innych devów i osób.
Jak się dowiedziałem, że po prostu wszystko się zaczyna pierdzielić i nie widziałem jego wpisów, a nawalał nimi jak zawsze, w zamian za co miałem wszystkie szalone ranty i szurów na timeline - adios ptakos :P
@wonziu A będzie Pan kiedyś na Bluesky? Po wyborach cała fala osób z zachodu, które śledzę tam poszły. Widzę, że z Polskiego giereczkowa dużo osób potworzyło też tam konta. W sumie już niewiele brakuje, żebym mógł całkowicie porzucić Elonowo.
https://bsky.app/starter-pack/pannindyk.nindyki.pl/3laugww75dh2n