@diabellus Ciekawy jestem opinii @emill1984 kto zaczął być napastliwy :)

I po raz kolejny napiszę to co napisałem w innym pod wątku, że nigdzie nie zabroniłem ci mieć odmiennego zdania. Szczerze mówiąc jest to dla mnie w ogóle zaskakujące jak i z czego wyciągnąłeś takie wnioski.

@diabellus

jezeli za napastliwosc uwazasz zdanie "Strasznie dużym musi być autorytetem dla ciebie gol albo raczej ten konkretnie recenzent gola jeśli zgadasz się właśnie tylko z nim, a inne opinie odrzucasz" to.... sam napisales, ze to zrodlo jest dla Ciebie najbardziej "valid", nie ma tu nic napastliwego - tyle ode mnie

@yeradd