Vavari (@MetalGearVavari) on X

Z karty Steam MGS Delta: Snake Eater został usunięty język Polski, zastąpiony Rosyjskim. Polacy zostali niestety kolejny raz olani przez Japończyków a w obecnym klimacie niesmak podwójny. https://t.co/cNuhKXiUQc @Ryslaw @Lowcygier_pl @golpl @PPE_pl @cdaction @mkwadratpodcast

X (formerly Twitter)
@macien @wonziu nie wiem czym Polska podpadła na świecie, ale zdarza się, że coś jest po duńsku, a po polsku niet. Tak jakby nasza ziemia była częścią Bałtyku.

@krogulczyk
ostatnie lata to porażka tłumaczeniowa ;] Dubbing to już chyba tylko Sony robi, człowiek sie cieszy jak menu zostało przepuszczone przez translatora ;]

@macien

@wonziu @krogulczyk @macien Może wydawcy nas zaczynają już traktować jak Szwecję albo Norwegię, gdzie wszyscy śmigają po angielsku i też nigdy tłumaczeń nie robiono 🙃
@yeradd @wonziu @macien ale to zaczyna dotyczyć każdej sfery, nie tylko gier.
@krogulczyk @yeradd @macien nie śledzę animacji - serio filmy animowane nie są u nas już dubbingowane? Zwłaszcza te dla dzieci?