"A napokon Marián Kéry zo Smeru, ktorý vyhlásil, že za komunizmu „nie všetko bolo zlé“. „Čo by sme dali v dnešnej dobe za zdravotníctvo a školstvo, ak odhliadneme od ideológie, aby bolo také ako spred roka 1989.“
A toto povie nominant strany, ktora tu vladne cca 14 rokov z 30.
Navrhujem na cenu #NoCement p. Luptaka.