Najlepšie by podľa jeho slov bolo, keby každý ušetril 3 % výdavkov - aj štát, aj samosprávy, aj VÚC, aj Sociálna poisťovňa, aj zdravotné poisťovne.
Tón: : mierne negatívny
#slovakia #gdelt #opatrenia #premiér #šetrenie
https://www.teraz.sk/ekonomika/premier-stat-by-na-prorastove-opatr/963053-clanok.html

