Příroda čaruje.

#naptacilouce

Od středy do pátku budeme zase na louce, tentokrát dětská tlupa.

Naši kluci tu budou mít další kluky, věkově jsme 8 a 9.

Pokud tedy máte cestou kolem a děti do podobné tlupy, stavte se za námi.

Pískoviště, lukostřelba a dětský křik připraveni.

#jiznicechy #vprirode #naptacilouce

Zase na louce. Počasí se umoudřilo a fouká tu. Díky za ty dary.

#naptacilouce #grassland #teepee #nature

První den na louce zatím skončil dřív než začal. Nerozchodili jsme nové čerpadlo na vodu. Takže směr OBI v Písku.

#naptacilouce