Příroda čaruje.
Příroda čaruje.
Od středy do pátku budeme zase na louce, tentokrát dětská tlupa.
Naši kluci tu budou mít další kluky, věkově jsme 8 a 9.
Pokud tedy máte cestou kolem a děti do podobné tlupy, stavte se za námi.
Pískoviště, lukostřelba a dětský křik připraveni.
Zase na louce. Počasí se umoudřilo a fouká tu. Díky za ty dary.
První den na louce zatím skončil dřív než začal. Nerozchodili jsme nové čerpadlo na vodu. Takže směr OBI v Písku.