Uwielbiam prowadzić RPG w Bibliotece Miejskiej w Kutnie.
W ten weekend rozegrałem dwunastą sesje Zewu Cthulhu i tym samym zamknąłem roczną przygodę.
11 różnych osób grających.
2 osoby na pierwszej sesji.
6 osób na ostatniej sesji.
2 osoby które były przy pierwszej były też na ostatniej sesji.
Najważniejsze dla mnie to że większość graczy wraca do mnie grać, a stół "zamyka się" w kilkanaście minut od rozpoczęcia zapisów.

#RPG #ZewCthulu #callofcthluhu #Kutno

I kolejne RóżoGranie w Bibliotece za nami.

Poprowadziłem bardzo przyjemną sesyjkę dla badaczek w Zew Cthulh.

Mało rzutów na poczytalność za to dużo kombinowania i szukanania poszlak, typowa sesja detektywistyczna.

Wszyscy się dobrze bawiliśmy więc jak najbardziej udana sobota!

28go grudnia kolejne RóżoGranie w Bibliotece w Kutnie.

#Kutno #RGP #CallOfCthulu #ZewCthulu #roleplay #biblioteka