Maciej Makuła

2.1K Followers
253 Following
5.7K Posts

Skazany na gierki

Shitposter from Poland, 20 years ago I've have made a few moderately popular gaming videos - that's why a few people follow me.

kontakt[email protected]
kanał YT 1https://youtube.com/@SuchyKanal
Kick Streamhttps://kick.com/wonziu
My Pagehttps://jadisco.pl/

Micro Mages - gierka zrobiona na NES-a, istniejąca w wersji PC - w końcu w cenie na moją kieszeń 🤗

Twórcy bardzo ładnie dokumentowali prace nad tym projektem:

https://www.youtube.com/watch?v=ZWQ0591PAxM

https://store.steampowered.com/app/1065020/Micro_Mages/

Pozdrawiam #giereczkowo

#micromages

A śmiechłem:
W Krakowie też mamy "reflecting pool" z jakimś gównem 🫠
To już któryś rok jak Roberta Williams nie chce przyjąć mojego zaproszenia do znajomych na Steamie.
W końcu jakiś mem nie spierdolony przez generatywne AI:

Na Reddicie wisi porównanie dziadostwa od Gejbena z dziadostwem od Nintendo. Aczkolwiek istotne jest też zestawienie cenowe - $99 kontra $999.

Tzn. NGC jak bardzo by nie uchodził za niewypał za życia - wypada nieporównywalnie lepiej niż ta tragedia od Valve. Na dzisiejsze czasy to pewnie byłby udany sprzęt.

Nie ma źródeł, bo autor na Reddicie nie podał - pewnie kradzione albo generowane.

Pozdrawiam #giereczkowo

Gdyby nie środowiska opensourcowe i nie mniej waznych ludzi dobrej roboty dźwigające te krzyże obecnych realiów oraz tworzących rzeczy dla zwykłego chłopa - rynek jest tragiczny i depresyjny.

Umiarkowany gównosprzęt od bożyszcza pcmrów - który w zamyśle miał być pewnie tanią konkurencją dla konsol i propagatorem jego odmiany Archa zwanej SteamOS - sprzedawany jest dla Polaka za 4400 złotych.

Pad czysta.

To jest chyba tylko zakup dla skalperów, ultrasów Gejbena z ołtarzykami w domach, oraz pewnie ludzi, dla których taki wydatek jest tym czym dla mnie kupienie se czipsów.

Ciekawe co z tego wyjdzie, ale pewnie nic.

A przed nami jeszcze uroczyste obwieszczenie ceny Steam Frame'a, czyli volksvr.

Winter is coming.

Pozdrawiam rezonujące z naszą udręką #giereczkowo

bdb

Dzień dobry - witamy w mrocznej dystopii!

Miałem to wątpliwe szczęscie doświadczyć czasów, gdy na nadchodzące nowinki technologiczne czekało się z wypiekami na twarzy, a wszystko stawało się coraz bardziej przystępne.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że rządzący nami możnowładcy zmienili nieco kierunek.

Oto przed Państwem ostatni krzyk mody - podwyżki cen Steam Decków:

3279 złotych za wersję 512GB OLED i 3879 za wersję 1TB OLED.

https://store.steampowered.com/steamdeck

Pozdrawiam #giereczkowo

Jak coś jest nowa drama z tymi samymi debilami co zawsze. Ogólnie oczywiście nie warto śledzić w żadnym stopniu, ale może jakąś bratnią duszę minimalnie bawi ten kretynizm wyrażany obecnie w memach tego typu.