po kiek jūs būrai ten pilatės žė-pė-el (čia prancūziškai el-py-džy)? kunigaikštystėje tai whatafakas visiškas (į džiaugsmo pusę). bet fr ir de ant autobanų ir greitkelių tai buvo ir dizasterio: kaina šokinėja nuo 1 iki 1.4 €... ir taip niekad nesuprasi vienoj degalinėj 1.4, už keliasdešimt km fr gali būti ir po 0.8 ar 1... kas patiko fr — nereikia užvažiuot, pricelistas dega greitkelio tablo. tokios tokelės vat.
gavau pavalgyt ble
tai nuvažiavus 2K suvirš km paaiškėja, kad Atlanto vandenynas duotame taške yra murzinas ir netinkamas maudytis. čia šitoj FR Šventojoj netgi uždrausta maudytis, because of labai stiprūs potvyniai / atoslūgiai. fuck it. ryt važiuosim dar truputį, gal bent austrių gausim paragauti? jau pradedu gailėtis, kad pasiėmiau prancūzišką vištieną vakarienei, o ne midijų bliūdą. kol kas gelbsti „vokiškas konjakas“ aka weinbrand, kurio gavau dar Drezdene. oras geras.
bettai blemba kiek Liuksemburge chemtreilų...