Dzień dobry - witamy w mrocznej dystopii!
Miałem to wątpliwe szczęscie doświadczyć czasów, gdy na nadchodzące nowinki technologiczne czekało się z wypiekami na twarzy, a wszystko stawało się coraz bardziej przystępne.
Od jakiegoś czasu wiadomo, że rządzący nami możnowładcy zmienili nieco kierunek.
Oto przed Państwem ostatni krzyk mody - podwyżki cen Steam Decków:
3279 złotych za wersję 512GB OLED i 3879 za wersję 1TB OLED.
https://store.steampowered.com/steamdeck
Pozdrawiam #giereczkowo








