Danuzja

@danuzja
370 Followers
438 Following
5.8K Posts

mostly: photos of light and views from my window

sometimes: music videos for friends and fun, analog visuals

always: nicely refuse to go out :-D because of movies, music, worlds, social media bubbles, memes, lolz and too many things

never: smoke, swim, jogging, drive

here: reading rather than writing, looking for different points of view and senses of humor - that's probably why I follow you :-)

& #SłowaNaOpka

she / herona / jej
not tech. just curious¯\_(ツ)_/¯
misinformation is cancertrust me bro
justhttps://justmytoots.com/@danuzja@mastodon.social
Status update 15:00 #Polesie
Po burzy, zapowiadają się kolejne.
Temperatura 25 stopni, da się oddychać 😉

Ścianka - The Iris Sleeps Under The Snow

https://www.youtube.com/watch?v=PxuWd6oRiQM

#muzyka #music

Ścianka - The Iris Sleeps Under The Snow

YouTube

Godzina 9:00, termometr w cieniu, 32 stopnie 🔥 #Polesie

Drewniany domek już się przez ostatnie dni nagrzał. W środku 26 stopni. Nie jest miło, nie lubię tak 😉

Trzymam kciuki za Francję, tam mają być podobno ogromne upały przez dłuższy czas...

#m0biNaWsi #Temperatura #Klimat

O tak 😍

Kochane Fedi,

Jestem studentem grafiki komputerowej i szukam miejsca (zdalnie lub w Trójmieście) do odbycia praktyk wymaganych do zaliczenia semestru. Umiem Blendera, fotografię, dużo eksperymentuję z fotogrametrią.

Daj znać, jeśli znasz jakiś projekt, w którym przydałaby się moja pomoc i/lub pięknie proszę o jakieś wskazówki. Będę mega wdzięczny.
:)

moje portfolio: https://mikouaj.tumblr.com

mail: [email protected]

#praca #praktyki #polska #job #grafika3D #giereczkowo #gamedev #gdynia

mikouaj

I study digital graphics. mail: [email protected]

Tumblr

22 czerwca
Doba rozpoczęła się o godzinie 00:00:00 i zakończy się o godzinie 00:00:00. Trwać będzie 24h i będzie krótsza o 0s od poprzedniej. Słońce wzejdzie i zajdzie.

Subskrybuj po więcej takich informacji.

Jak dobrze że mamy w Polsce myśliwych! Dzięki temu że tak dobrze wykonują swoją pracę natura jest dobrze zbilansowana. Bez nich zwierzęta wlazilyby nam do miast!

W takiej Finlandii na przykład myśliwi nie są tacy dobrzy. Dopuścili do tego że zwierzęta wchodzą do miast. Idzie sobie człowiek przez park w centrum Turku i spotyka takiego koziołka. I co teraz?

...no właśnie, i co teraz? Co się stanie jak zwierzęta nam będą wchodzić do miast?

“Pilates of the Caribbean” #TytułemNaLewo