RT by @Arlukowicz: .@Arlukowicz: Podejmujemy działania: Kacprzyk już nie pracuje, członkini zarządu z tego co wiem, już nie pracuje lub nie będzie pracowała, takie doniesienia medialne słyszę, ale kiedy wczoraj zapytałem, czy wyjaśnimy także sytuację m. in. zamykania oddziału w Lublinie, bo prezes PiS podobno tam się leczy, to spotkałem się ze świętym oburzeniem, dlaczego ja pytam o Kaczyńskiego. #TOKFM
---
https://nitter.net/ObserwatorXY/status/2067491309670027348#m
---
https://nitter.net/ObserwatorXY/status/2067491309670027348#m