RT by @Arlukowicz: .@Arlukowicz: Podejmujemy działania: Kacprzyk już nie pracuje, członkini zarządu z tego co wiem, już nie pracuje lub nie będzie pracowała, takie doniesienia medialne słyszę, ale kiedy wczoraj zapytałem, czy wyjaśnimy także sytuację m. in. zamykania oddziału w Lublinie, bo prezes PiS podobno tam się leczy, to spotkałem się ze świętym oburzeniem, dlaczego ja pytam o Kaczyńskiego. #TOKFM
---
https://nitter.net/ObserwatorXY/status/2067491309670027348#m
RT by @Arlukowicz: .@Arlukowicz o wzmożeniu moralnym, że ma na myśli PiS, różnych komentatorów i wzmożonych moralnie opiniotwórców. Żeby uderzyli się we własne piersi. #TOKFM
W sumie fakt. Sumienia czyste?
---
https://nitter.net/ObserwatorXY/status/2067489950677782619#m
RT by @Arlukowicz: .@Arlukowicz: Wewnątrzpartyjnie wyjaśnimy tę sprawę. Trzeba wyjaśnić tę sprawę do cna. (...) Mam jeden apel, żeby ci wszyscy wzmożeni moralizatorzy, którzy mówią o szybkiej ścieżce, że ktoś trafił szybciej do lekarza, niech się uderzą w piersi. Mam dużo powściągliwości i sugeruję wszystkim tym, którzy wzmożenie moralne na publicznych mediach czy społecznościówkach wykazują, że jeśli mają okazję do tego, żeby milczeć, to żeby skutecznie tę możliwość wykorzystali. #TOKFM
---
https://nitter.net/ObserwatorXY/status/2067489095647969284#m
RT by @Arlukowicz: 🗨️.@Arlukowicz: Oczekuję od p. min. @w_zurek ostatecznego wyjaśnienia, kto był Pegasusem inwigilowany, w jaki sposób, w jakim celu, za jakie pieniądze i na czyje zlecenie. Mam nadzieję, że min. Żurek zbliża się do momentu, kiedy publicznie to usłyszymy. #TOKFM
---
https://nitter.net/ObserwatorXY/status/2058796469709074760#m
RT by @Arlukowicz: 🗨️.@Arlukowicz: Nie mam świadomości, jaki jest zasób - poza oświadczeniem majątkowym p. prezydenta, które w mojej ocenie wymaga pewnego wyjaśnienia, dlatego, że p. prezydent w oświadczeniu majątkowym opisuje, że jest właścicielem jednego z mieszkań jakby w stałym druku oświadczenia majątkowego, po czym ręką jest dopisane, że jest współwłaścicielem innego mieszkania. Skąd strażak ma wiedzieć, czy p. prezydent nie ma udziału w tym mieszkaniu? Sorry. Ja tego nie wiem. #TOKFM
---
https://nitter.net/ObserwatorXY/status/2058798070465175675#m
RT by @Arlukowicz: 🗨️.@Arlukowicz: Za naszych czasów nikt nie używa Pegasusa przeciwko politykom: przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. To nie my tworzyliśmy wiadomości w upartyjnionej, propagandowej TV Kurskiego. PiS to robił, żeby tworzyć fałszywe informacje jakoby z tel. .@KrzysztofBrejza. Przecież to wszystko miało miejsce! #TOKFM
---
https://nitter.net/ObserwatorXY/status/2058795349922157004#m
RT by @Arlukowicz: 🗨️.@Arlukowicz: Przypomnę, że p. prezydent Duda odbył b. poważną rozmowę z ludźmi, których traktował jako przedstawicieli ONZ, a okazało się, że to byli dwaj ruscy fake newsowcy i nie przypominam sobie, żeby PiS w swojej odwadze i patriotyzmie namierzył tych ludzi. #TOKFM
---
https://nitter.net/ObserwatorXY/status/2058793976132460551#m
RT by @Arlukowicz: 🗨️.@Arlukowicz: Ręce opadają. Największymi specami od akcji ratowniczych, pożarów, dymu jest Wipler i PiSowscy komentatorzy. Wiele lat jeździłem karetką pogotowia i dowodziłem różnymi akcjami. Wiem jedno, mam to w genach, DNA ratownictwa: jak jest wezwanie do kogoś z zatrzymaniem krążenia, to niezależnie od tego, gdzie to się dzieje, czyje to jest mieszkanie, to się wchodzi: z drzwiami, oknem i ścianą i nie przypominam sobie sytuacji, żebym sprawdzał, czyje to jest mieszkanie! #TOKFM
---
https://nitter.net/ObserwatorXY/status/2058792266412556603#m
RT by @Arlukowicz: 🗨️.@Arlukowicz: Tego typu informacje pojawiają się w każdym czasie, na pewno ostatnio ich częstość narasta. (...) Przypomnę, że za czasów poprzedniego rządu mieliśmy podobne sytuacje: z Wojtunikiem i jego córką, z córką Giertycha szantażowaną przez telefon przez nie wiadomo kogo. #TOKFM
---
https://nitter.net/ObserwatorXY/status/2058793171925016738#m
RT by @Arlukowicz: 🗨️.@Arlukowicz o referendum w #Kraków: Ludzie nie poszli, bo nie chcieli lub nie wiedzieli, w związku z tym wezwanie do nieuczestnictwa uważam za nietrafione. Generalnie uważam, że jeśli dochodzi do procesu demokratycznego, to frekwencja jest konieczna i wskazana. #TOKFM
---
https://nitter.net/ObserwatorXY/status/2058790636904386735#m