Nie zarejestrowany gracz z ACT wygrywa 40‑milionowy jackpot
Nie zarejestrowany gracz z terytorium stołecznego (ACT) wygrał w loterii nagrodę w wysokości 40 milionów dolarów. Jest to trzecia co do wielkości wygrana w historii stolicy.
https://news.uluru.space/article/3174?utm_source=mastodon&utm_medium=social&utm_campaign=auto
#Loteria #Wygrana #Act #Stolica









