Koncert #TENEMIK 23.04 w warszawskim DZIKu to wydarzenie dla tych, którzy w muzyce niezależnej szukają dialogu, harmonii, a nie hałasu. To muzyka wyważona, momentami introwertyczna, ale niesamowicie satysfakcjonująca przy uważnym odsłuchu. Muzycy mają własny, unikalny język – pod warunkiem, że pomiędzy „wejściem” a „wyjściem” (po węgiersku "Bemenet/Kimenet") postawi się wrażliwych i świetnie uzupełniających się twórców.

