Včera jsem také poprvé vyzkoušel nohou helmu Kappa KV33 Wizzard. A tak ji porovnávám s tou původní - Kappa KV56.
+ mnohem tišší
+ konečně se slunečním štítem
+ se sluneční clonou se dá jezdit skoro pořád (není tak tmavá)
+ subjektivně větší zorné pole
+ ladí k oblečení a motorce 😍
- o cca 100g těžší
Měl jsem na hlavě i Airoh Commandera 2 (v tuhle chvíli drahá) a Airoh Bandita (nesedla mi)...
#krizestrednihoveku #honda #transalp #transalp700 #motorka #motorcycle #motorcycles
+ mnohem tišší
+ konečně se slunečním štítem
+ se sluneční clonou se dá jezdit skoro pořád (není tak tmavá)
+ subjektivně větší zorné pole
+ ladí k oblečení a motorce 😍
- o cca 100g těžší
Měl jsem na hlavě i Airoh Commandera 2 (v tuhle chvíli drahá) a Airoh Bandita (nesedla mi)...
#krizestrednihoveku #honda #transalp #transalp700 #motorka #motorcycle #motorcycles

















