Ну значить запустив парочку релеїв
#iroh для тестів на локалці, тепер думаю що робити далі, щоб не чіпляти масив посилань
#Blossom на HTTP: по ходу в
#gossip треба піднімати локальний інтерфейс для читання iroh://
Як з тим буде на веб-клієнтах - взагалі хз (мабуть ніяк) там по ідеї треба локальний сервер і якийсь проксі-http, щоб обробляти сіє чудо.
Ймовірно, цим ніхто в осяжному майбутньому займатись не буде, бо популярщикам досі не відомий
#IPv6,
#I2P та інші альти сторічної давності. А по сабжу загуглив - пусто, звідки вони беруть ті зірки на GitHub..