@ele108 vítá Tě
#takylama, jen starší 😉 někdo to přirovnává k
#twitter , když ještě nebyl toxický. Díky/kvůli decentralizaci tu nejsou algoritmy, takže obsah do tajmlajny si musíš "odmakat". Ze začátku se to může zdát pracné a tajmlajna mrtvá, ale relativně za krátko si můžeš vypracovat zajímavý základ, na kterém můžeš stavět dál. Na začátek je dobré nabrat nějaké ty sledované a zkusit vyhledat a sledovat i
#hashtags které by Tě mohly zajímat. Někdo tu dával i nějaký"startovací balíček". Třeba
@archos poradí.
#boost ~
#sdileni #toot ~
#tweet