Celá reportáž tu 👉 https://bit.ly/4g4NGML 💶
Ministerstvo vnútra čelí kritike pre putovnú roadshow, za ktorú štát zaplatil vyše trištvrte milióna eur. Minister si za projektom stojí a plánuje na akciu zavolať aj ďalšie školy. Rozruch vzbudilo predovšetkým vystúpenie, na ktorom školákom spievali o popíjaní a „vodečke na bare“. 🎤
Viktor Serebryakov









