https://community.openstreetmap.org/t/osint-osm/144877
Трошки про те, як мапити села з дивана.

OSINT по OSMовські: мапимо село
Як намалювати село, в якому ніколи не бував? Для проби візьму Букачівці, що на північний захід від Франіка. Першою фазою зручно накидати просто коробочки будинків і основне землекористування, яке можна побачити з повітря (Esri, Bing тощо). Якщо є час — бажано залити будинки першим ченджсетом і почекати півгодини-годину (добу — ідеально). Тоді після примусового оновлення через Ctrl+F5 на зовнішніх ресурсах, де є підложка OSM, (нас в першу чергу цікавить кадастр для адресації) буде легше зв’я...






