Abyste si nemysleli, že kecám. Tohle jsou všechny moje #sluchátka #Mojawa #Haptifit Terra :D
Modrý nefungujou, černý jedny nefungujou a u jednich umřela levá strana.
Nehodí se někomu něco, než to všechno vyhodim?
Abyste si nemysleli, že kecám. Tohle jsou všechny moje #sluchátka #Mojawa #Haptifit Terra :D
Modrý nefungujou, černý jedny nefungujou a u jednich umřela levá strana.
Nehodí se někomu něco, než to všechno vyhodim?
Tak mi dnesk přišly #boneconduction #sluchátka #Shokz #OpenRun Pro 2.
Proti třem kouskům, co mi #Mojawa zaslala poslední měsíc a půl maj Shokzy minimálně dvě výhody:
1. Jdou zapnout
2. Hrajou
Protože mi to nedalo, tak jsem nefunkční #Mojawa #Haptifit Terra rozebral. Příčinu jsem neobjevil.
Takhle nějak vypadají #boneconduction sluchátka uvnitř 😀
Protože jsem nenašel lepší #BoneConduction #sluchátka, než jsou mý rozmlácený #Mojawa #HaptiFit Terra, tak jsem je koupil nové přímo od výrobce znova.
Nefungujou... 😁
@365tipu @z8th #BoneConduction z principu nikdy o kvalitě nebude. Budou lepší a horší, ale na klasiku nedosáhnou.
#Mojawa co jezdim já zase navíc třeba umí měřit tepovku. Průser je zpracování - všechno je #Čína
Protože jsem měl ráno prázdný #kolo, tak se dneska venčila #eKoloběžka a napadlo mě, že když už mi #Mojawa #Haptifit umí měřit tepovku, udělám experiment a projedu se se zapnutým měřením.
Je potřeba zdůraznit, že se bavíme o odemčené koloběžce, kterou - je-li to jen trochu možné - řídím řekněme .. dynamicky 😀
Všimněte si, že jsem podle druhého grafu celou dobu v zóně pro spalování tuků. Ano, i eleběžka je pohyb
@Ralfeek @Razemix Ba naopak - musim říct, že komunikace přímo s výrobcem obvykle takhle probíhá.
Z praxe:
#Plastia - drobotina k truhlíkům, zdarma
#Netatmo - oprava displeje po záruce, za cenu poštovného
#Budvar - 48 piv za špatnou šarži na pultě obchodu, zdarma
#Mojawa - nová sluchátka zdarma kvůli vadě na původních
...a určitě jsem 2 - 3 další zapomněl 😁