Abyste si nemysleli, že kecám. Tohle jsou všechny moje #sluchátka #Mojawa #Haptifit Terra :D

Modrý nefungujou, černý jedny nefungujou a u jednich umřela levá strana.

Nehodí se někomu něco, než to všechno vyhodim?


#bazar

Takže si to shrneme - #Shokz #OpenRun Pro 2:
- fakt zní výborně s ohledem na použitou technologii
- nemají žádné osvětlení, narozdíl od #Mojawa, #Suunto nebo #Philips
- nemají vnitřní paměť a z principu nemůžou být vodotěsné
- #mikrofon funguje i ve větru - aspoň polovička to tvrdí
- v appce jde hackem (několikrát klepnout na EQ v nastavení) odblokovat i čistě #BoneConduction hraní bez přídavného #AirConduction repráčku - tzv. Classic mode
- zvuk díky AirConduction repráčku zní i ven, ale není to nic hroznýho a za lepší zvuk to asi stojí
- vybral jsem variantu mini a je opravdu na těsno - maličko větší hlava by měla smůlu
- už jsem zmiňoval, že hrajou výborně?

Tak mi dnesk přišly #boneconduction #sluchátka #Shokz #OpenRun Pro 2.

Proti třem kouskům, co mi #Mojawa zaslala poslední měsíc a půl maj Shokzy minimálně dvě výhody:

1. Jdou zapnout
2. Hrajou

Protože mi to nedalo, tak jsem nefunkční #Mojawa #Haptifit Terra rozebral. Příčinu jsem neobjevil.

Takhle nějak vypadají #boneconduction sluchátka uvnitř 😀


#Broukpytling

Začíná to bejt prdel. V rámci reklamace mi pošlou zdarma jiný.

Volný překlad:
"Prosím, potvrďte, že se chcete znovu zaslat #Mojawa #Haptifit Terra (modré)"
"Ano!"
"Děkujeme za potvrzení. Zasíláme nová sluchátka Mojawa RunPlus (černé)" 😁

Protože jsem nenašel lepší #BoneConduction #sluchátka, než jsou mý rozmlácený #Mojawa #HaptiFit Terra, tak jsem je koupil nové přímo od výrobce znova.

Nefungujou... 😁

@ruza
#Shokz je bohužel taky jen šikovně maskovanej Číňan.

Já teď jezdím #Mojawa #Haptifit a prostě to mechanicky nezvládají. #Philips co jsem měl předtím zase umřel mikrofon. Stojí to za hovno všechno! 😁
@Zoufalec @365tipu

@365tipu @z8th #BoneConduction z principu nikdy o kvalitě nebude. Budou lepší a horší, ale na klasiku nedosáhnou.

#Mojawa co jezdim já zase navíc třeba umí měřit tepovku. Průser je zpracování - všechno je #Čína

Protože jsem měl ráno prázdný #kolo, tak se dneska venčila #eKoloběžka a napadlo mě, že když už mi #Mojawa #Haptifit umí měřit tepovku, udělám experiment a projedu se se zapnutým měřením.

Je potřeba zdůraznit, že se bavíme o odemčené koloběžce, kterou - je-li to jen trochu možné - řídím řekněme .. dynamicky 😀

Všimněte si, že jsem podle druhého grafu celou dobu v zóně pro spalování tuků. Ano, i eleběžka je pohyb

@micromobilita

@Ralfeek @Razemix Ba naopak - musim říct, že komunikace přímo s výrobcem obvykle takhle probíhá.

Z praxe:
#Plastia - drobotina k truhlíkům, zdarma
#Netatmo - oprava displeje po záruce, za cenu poštovného
#Budvar - 48 piv za špatnou šarži na pultě obchodu, zdarma
#Mojawa - nová sluchátka zdarma kvůli vadě na původních

...a určitě jsem 2 - 3 další zapomněl 😁