Tovább nő a Tesla európai termelése
https://fed.brid.gy/r/https://villanyautosok.hu/2026/06/27/tovabb-no-a-tesla-europai-termelese/
Tovább nő a Tesla európai termelése
https://fed.brid.gy/r/https://villanyautosok.hu/2026/06/27/tovabb-no-a-tesla-europai-termelese/
A szakszervezet vesztett, a Tesla fizet — 250 millió dollárt önt Grünheidébe Musk
Német akku kerül a berlini Teslákba
https://fed.brid.gy/r/https://villanyautosok.hu/2026/05/13/nemet-akku-kerul-a-berlini-teslakba/
@t3n Das schöne an den Zahlen von Tesla, es fließen keine Daten von Tageszulassungen der Vertragshändler mit in die Statistik. Gibt dort ja keine ;-)
Ich möchte nicht wissen wie die Zahlen manch deutscher Fabrikate aussehen würden, wenn es deren Händlernetz und Absatzverpfichtungen nicht gäbe.
Freut mich für den Standort #GigaBerlin
Villanyóra #322 – Ötperces töltést ígér a BYD
Jöhetnek az új termékek a Tesla európai gyárába?
Krízisben van a Tesla berlini gyára?
https://fed.brid.gy/r/https://villanyautosok.hu/2026/03/03/krizisben-van-a-tesla-berlini-gyara/
Egy bő év múlva már berlini cellákkal jönnek a Teslák
Megkezdődött az olcsó Model Y gyártása Berlinben
Heteken belül jön az olcsó Tesla Berlinből