Eksperyment robię. Na obiad będzie fasola po bretońsku podana z ryżem. Damy radę? 👀
Eksperyment robię. Na obiad będzie fasola po bretońsku podana z ryżem. Damy radę? 👀
Botwina!!! \o/
Nie obieram bobu po ugotowaniu ¯\_(ツ)_/¯
A Ty?
Dziś nie muszę stać przy garach. Oznacza to, że na obiad jest pieczona golonka 😋
Zrobiłam dziś najzwyklejszą karkówkę w sosie plus pęczak i buraczki.
Reakcja - jakbym nie wiadomo jakie rarytasy zaserwowała xd
Czy zdarzyło się Wam wylizać kiedyś talerz po dobrym jedzeniu?
#FediJe #jedzenie #kuchnia #WylizywanieTalerza #BezKijaWOdwłoku #PytaniaOdCzapy
Chyba pierwszy raz od dziesięciu lat dołączyłam do grona parówkożerców.
Dziś będzie dzień pierogów. Ruskich.
Na to boczek smażony z cebulką, a obok kiszony ogór 😋
Dziś na obiad szynka w porach ¯\_(ツ)_/¯
Mamy to! Z opóźnieniem, ale chleb pszenny z ziarnami wykonany :)