Eksperyment robię. Na obiad będzie fasola po bretońsku podana z ryżem. Damy radę? 👀

#FediJe #FediGotuje #FasolaPoBretońsku #ryż

Botwina!!! \o/

#FediGotuje #FediJe

Nie obieram bobu po ugotowaniu ¯\_(ツ)_/¯
A Ty?

#bób #FediGotuje #FediJe

tak
11.1%
nie
22.2%
nie wiem o co chodzi
66.7%
Poll ended at .

Dziś nie muszę stać przy garach. Oznacza to, że na obiad jest pieczona golonka 😋

#FediJe

Zrobiłam dziś najzwyklejszą karkówkę w sosie plus pęczak i buraczki.
Reakcja - jakbym nie wiadomo jakie rarytasy zaserwowała xd

#FediJe #FediGotuje #jedzenie

Czy zdarzyło się Wam wylizać kiedyś talerz po dobrym jedzeniu?

#FediJe #jedzenie #kuchnia #WylizywanieTalerza #BezKijaWOdwłoku #PytaniaOdCzapy

tak
92.3%
nie
7.7%
tylko chlebem
0%
Poll ended at .

Chyba pierwszy raz od dziesięciu lat dołączyłam do grona parówkożerców.

#FediJe #śniadanko #jedzenie #kuchnia

Dziś będzie dzień pierogów. Ruskich.
Na to boczek smażony z cebulką, a obok kiszony ogór 😋

#FediJe

Dziś na obiad szynka w porach ¯\_(ツ)_/¯

#FediGotuje #FediJe

Mamy to! Z opóźnieniem, ale chleb pszenny z ziarnami wykonany :)

#FediGotuje #FediJe #chleb #pieczywo #DomowyChleb