A jednak sukces. Zawziąłem się i naprawiłem hotend drukarki 3D i wydrukowałem na szybko przejściówkę do Tamrona na Nikon Z. Kocham w Nikonie to że matryca jest bardzo blisko kryzy bagnetu - dzięki temu za pomocą przejściówki można dopasować praktycznie każdy obiektyw tak aby ostrzył w pełni zakresu.
Tak więc szybkie szukanie w necie, jest plik z przejściówką której potrzebuję i drukuję. Jak tylko skończyłem - założyłem obiektyw i jazda z testami. Jako że upał straszliwy - darowałem sobie spacer po mieście i szukanie kadrów pod tele. W zamian zajrzałem do drukarni gdzie są różne fajne maszyny i zrobiłem trochę industriala;-) Zdjęcia nie są może wybitne, ale to dzisiejszy test obiektywu po prostu.
Na zdjęciach macie starą maszynę offsetową, a konkretnie to jej fragmenty;-) Obiektyw jest niesamowity - ostry jak brzytwa, strasznie mi się podoba to jak rysuje obraz. Jak temperatury spadną to pójdę poszukać detali w mieście;-)
Lens - Tamron SP 90mm













