Zastanawiam czy i co można wyciągnąć z wykresu mojego rankingu w grach online? Oczywiście poza tym, że przez prawie dwa lata przerzuciłem się z #Lichess na #ChessCom
W sumie regularniejsze granie online zacząłem w 2018 roku na Chess.com, czyli długo po tym, jak przestałem w ogóle grać w "realne" szachy. Dwa lata później przerzuciłem się na Lichess, kolejne dwa lata później (przyznaję, pod wpływem youtubowych influ) powróciłem do Chess.com, by po kolejnych dwóch latach wrócić do Lichess (i tu planuję pozostać już... mimo że minęły już dwa lata i żeby zachować serię powinienem wrócić na Chess.com ;-D
Ale do tematu - zastanawia mnie co wynika z tych wykresów i wychodzi mi tylko jedno - jestem niestabilny jeśli chodzi o poziom grania :) Bywają okresy, kiedy czuję, że mogę walczyć z ludźmi na poziomie 1900-2000 ELO, a bywają okresy, kiedy boję się ludzi na poziomie 1666 ELO :D
