Jak czytam to jeczenie ludzi pod informacja o lineupie polskiego #ASOT to mi witki opadaja i mam po raz 2137 wrazenie takiego typowego, polskiego narzekactwa - co by nie bylo to bedzie zle. xD
DJow, ktorzy mogliby zagrac na takiej imprezie sa setki, kazdy ma inny swoj "wymarzony" line-up i zawsze ktos bedzie "niespelniony" :P Ale zeby tak wylewac zale jak to sie dzieje np. na Facebooku... ech. :P I zeby bylo zabawnie, tak jest przy wiekszosci imprez organizowanych w Polsce.
Trzeba pamietac, ze impreza trwa tylko jedna noc, na stadionie, gdzie bedzie (najprawdopodobniej) tylko jedna scena. Rozumiem gdyby to byly pretensje o to, ze nie zorganizowano tego gdzies indziej (MCK + Spodek, hy hy), ale w takich okolicznosciach... 🤷♂️
#muzyka #MuzykaKlubowa #25YearsOfASOT #ASOT @electronicmusic